Wolnica 1
Poznań 61-764

+ 48 667 936 241
wlkp@nszzpp.pl

15 - 11 - 2018 - INFORMACJA dotycząca wysłania pisma do Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego z zapytaniem o celowości tworzenia zestawień strażaków przebywających na L-4 przez KW PSP w Poznaniu oraz natychmiastowa odpowiedź Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu 

I N F O R M A C J A  ! ! !

 

1b zw god++o nszzpp color WWW 

"... szukajmy celów, które nas łączą, a nie tych, które dzielą"  

W związku z napływającymi informacjami dotyczących tworzenia imiennych list osób będących na L-4 przez Komendy Powiatowe PSP  i zastraszaniu strażaków, skierowano wystąpienie do WKW PSP w Poznaniu na które otrzymaliśmy ekspresową odpowiedz. Zgodnie z poleceniem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu, proszę o zgłaszanie ewentualnych ... informacji o dyskryminowaniu strażaków uczestniczących w proteście w związku z przebywaniem przez nich na zwolnieniach lekarskich, które będą zgłaszane w trybie pilnym do WKW PSP w Poznaniu (...) 

30 - 09 - 2018 - Dwa dni przed protestem mundurowych w Warszawie. O co wciąż muszą walczyć ? - źródło WTK.PL tvwtk


Pojutrze mundurowi z całego kraju będą protestować w Warszawie. Domagają się między innymi podwyżek, lepszych warunków pracy i wcześniejszych emerytur. Na wspólnej manifestacji straży granicznej, służby więziennej i straży pożarnej nie zabraknie także funkcjonariuszy z naszego regionu. O strajku w wieczorze WTK opowiadali podinspektor Andrzej Szary, przewodniczący NSZZ Wielkopolskich Policjantów i mł. asp. Dariusz Wojcieszak wiceprzewodniczący NSZZ pracowników pożarnictwa w Wielkopolsce. (...)
 

28 - 09 - 2018 - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ! ! !

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ! ! !

02 października 2018 roku Warszawa, Manifestacja Służb Mundurowych funkcjonariuszy służb podległych resortom Spraw Wewnętrznych oraz Sprawiedliwości.
Zgłoszenia uczestników proszę przesyłać do dnia 01 października 2018 roku w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - więcej szczegółów w załączonych plikach ! ! !
 
Pamiętajmy, że prowadzona akcja, w tym manifestacja jest tylko formą wyrażenia naszych opinii, a nie narzędziem i celem samym w sobie, oraz cytując jednego z kolegów:
 

"... szukajmy celów, które nas łączą, a nie tych, które dzielą"

 

protestNSZZPP m

  

 

02 października 2018 roku Warszawa, Manifestacja Służb Mundurowych funkcjonariuszy służb podległych resortom Spraw Wewnętrznych oraz Sprawiedliwości (...)

 

31 - 07 - 2018 - Akcja ponownego oflagowania i oznakowania pojazdów w ramach prowadzonej akcji protestacyjnej  ! ! !

 

florek&nszzpp

 

W nawiązaniu do wcześniejszych działań Związku w ramach Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej Służb Mundurowych, oraz wystąpienia Komendanta Głównego PSP z dnia 23 lipca 2018 roku dotyczącego „flag i banerów zamieszczanych na pojazdach eksploatowanych w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej” (...)

 16 - 07 - 2018 - APEL FEDERACJI ZZ SŁUŻB MUNDUROWYCH O WYSYŁANIE LISTU DO PREZESA RADY MINISTRÓW

 

Federacja baner poziom

 

W imieniu Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, zwracam się do funkcjonariuszy służb mundurowych podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości i Ministerstwa Finansów oraz Waszych rodzin z apelem o wysyłanie listu do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Wysłanie tego listu będzie wyrazem troski funkcjonariuszy służb mundurowych i ich rodzin o stan bezpieczeństwa państwa i poparciem działań prowadzonych przez Federację w zakresie realizacji żądań skierowanych w dniu 12 marca 2018 roku do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wysłanie jak największej liczby listów wzmocni nasze argumenty i siłę naszych wspólnych działań (...)

 14 - 07 - 2018 - Ogólnopolska Akcja Protestacyjna Służb Mundurowych 

DSC02975a

 

W dniu 11 lipca 2018 roku obradowała Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, na której podjęto uchwałę nr 2/II/2018  o rozpoczęciu 16 lipca 2018 roku Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej Służb Mundurowych przez związki zawodowe będące członkami Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych spotkanie Rady Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych reperezentujących funkcjonariuszy (...)

23 - 04 - 2018 - KOMUNIKAT Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych dotyczący ankiety referendalnej w sprawie ogólnokrajowej akcji protestacyjnej służb mundurowych

      fzzsm

               Szanowne Koleżanki i Koledzy policjanci, strażacy, strażnicy graniczni, funkcjonariusze Służby Więziennej i celnicy ! ! !    Realizując swoje wcześniejsze decyzje, Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, z dniem 23 kwietnia 2018 roku uruchamia ankietę referendalną w sprawie ogólnokrajowej akcji protestacyjnej służb mundurowych (...)    

22 - 02 - 2018 - Posiedzenie prezydium Zarządu Wojewódzkiego Forum Związków Zawodowych Województwa Wielkopolskiego

5

W dniu 22 lutego 2018 roku w siedzibie Federacji Związków Zawodowych Pracowników PKP odbyło posiedzenie prezydium Zarządu Wojewódzkiego Forum Związków Zawodowych Województwa Wielkopolskiego nasz związek reprezentował kol. Zbigniew Rogodziński (...)  

16 - 02 - 2018 - Uchwała WIELKOPOLSKIEGO ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO NSZZ PRACOWNIKÓW POŻARNICTWA w/s. organizacji Wielkopolskiego Wojewódzkiego Sprawozdawczo - Wyborczego Zjazdu Delegatów NSZZ Pracowników Pożarnictwa

 

wlkp3

  Proszę kolegów Przewodniczących o przeprowadzenie wyboru delegatów i zgłaszanie do dnia 02 marca 2018 roku w celu wystawienia delegowań delegatom i organizacji transportu (...)

 

09 - 02 - 2018 - S T A N O W I S K O - Wielkopolskiej Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych - Krosno Odrzańskie - 09 luty 2018

 

wlkpfzzsm

  Wielkopolska Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych dostrzegając konieczność zaostrzenia działań na rzecz poprawy sytuacji socjalno-bytowej policjantów, strażaków, funkcjonariuszy straży granicznej i służby więziennej oraz bezpieczeństwa wewnętrznego (...)

12 - 01 - 2018 - Spotkanie kierownictwa KW PSP w Poznaniu z przedstawicielami związków zawodowych - źródło KW PSP Poznań

wspolne

  12 stycznia 2018 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu odbyło się cykliczne spotkanie kierownictwa Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu z przedstawicielami pożarniczych związków zawodowych działających na terenie województwa wielkopolskiego (...)

 

24/12 - 01/01 - 2017/2018 - ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWO - NOWOROCZNE

wlkp swieta2017

 

2019 © Wielkopolski Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Pożarnictwa. All Rights Reserved.